Çolakoğulları Nakliyat

Profesyonel Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

444 65 02

Sigortalı Nakliye Hizmeti

Sigortalı nakliye hizmeti detayları yazımızda. Her sektörde problem olan kazalar ve maddi hasarlı olaylar sigortalı nakliyat işlemi ile çözüme kavuşturulmaktadır. Sigortalı evden eve nakliyat hizmeti, nakliye hizmetleri kategorisinde, eşya taşıma işlemi esnasında meydana gelen hasarın karşılanmasında etkili rol oynamaktadır. Sigortalı nakliye hizmeti nakliyeciler için önemlidir ve bu konuda uzmanlık gerektirir. Bu işte uzman olan ve güven veren firmalar tercihte ilk sırada yer alan kuruluşlardır.

Nakliyede güveni ve istikrarı ilk planda değerlendiren şirketimiz, sigortalama işlemlerinde güvenilirliği tercih etmektedir. Sigortalı taşıma hizmetinde firmamız güven vermeye ve bu konuda güncel hizmet kalitesini ön planda tutmaya devam etmektedir.

Sigortalı Nakliye Hizmetinde Pratik Çözüm

Sigortalı nakliye hizmetinde pratik çözüm: Taşınacak eşyaların zamanında yerine ulaştırılması önemlidir ve bunun için sigortalı nakliyat seçenekleri tercih edilmektedir. Firmamızın işin ehli olan personeli eşyaları yerinde inceledikten sonra eşyanın zarara uğramaması için paketlemede güncel verileri dikkate almaktadır. Paketlemeyle başlayan güvenli taşıma serüvenimiz sigortalı taşıma seçenekleriyle devam etmektedir.

Sigortalı taşıma hizmetinden önce firmanın paketlemede, yüklemede ve teslimatta güvenilir olması gerekir. Sigortalı yöntemlerle taşıma işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi adına firmamız kaliteli malzemelerle paketleme yapmaktadır. Malzemenin kalitesiz olması, işçiliğin kalitesini önemsiz kılmaktadır. Bu nedenle standartlara uygun paketleme malzemesi tercih edilmektedir.

Sigortalı Taşımada İlk Adım Paketleme İşlemidir

Sigortalı taşımada ilk adım paketleme işlemidir. Firmamızın deneyimli ve tecrübeli elemanları, sigortalı nakliyat işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için öncelikle özel paketleme işlemi gerçekleştirmektedir. Paketleme işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi adına çözüm odaklı hareket eden şirketimiz özel balonlu naylonları ve içinde köpük olan kutuları kullanmaktadır. Sigorta şirketi de sigortalama işleminde eşyanın özel kutulara yerleştirilmesini istemektedir. Sigorta şartlarına uymayan veya sigorta şartlarına uyacak şekilde paketleme yapmayan kişi ve kurumlar sigortadan faydalanamamaktadır.

Bu kategoride eşyanın değeri sigorta poliçesine doğrudan yansımaktadır. Sigorta poliçesinin miktarı eşyanın değeri ile alakalıdır. Her eşyanın piyasa değeri poliçenin miktarını belirlemektedir. Firma sigortalanan eşyanın zarar görmesi durumunda poliçede belirtilen teminat miktarını ödemektedir.

Sigortalama Taşıma Süresi Boyunca Geçerlidir

Sigortalama Taşıma Süresi Boyunca Geçerlidir

Sigortalama taşıma süresi boyunca geçerlidir. Nakliyecilik sektöründe kesilen sigorta poliçesinin süresi taşıma süresi ile sınırlıdır. Sigortalamaya karar verdiğiniz ürünün fotoğrafını çeken sigortalı nakliyat ekspertiz elemanlarımız, ikinci aşamada bu fotoğrafı sigorta firmasına göndermektedir. Beraberinde poliçe kesildikten sonra artık eşyanız taşıma süresi boyunca sigortalıdır.

Sigortadan faydalanabilmek için eşyanızın sigorta şartları çerçevesinde zarar görmesi gerekmektedir. Paketleme veya yükleme gibi konularda hata yapıldıysa bu durum sigorta firması tarafından tespit edilmektedir. Bu gibi durumlarda zarar karşılanmaktadır.

Leave a Comment

(0 Yorum)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir