Çolakoğulları Nakliyat

Profesyonel Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

444 65 02

Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Parça eşya taşıma hizmeti hakkında bilgiler. Eşyaların zarar görmesine neden olan amatör parça eşya taşıma çözümleri yerini günümüzde profesyonel seçeneklere bırakmıştır. Özel kutularda işin uzmanı işçilerle eşyalar istenilen adrese güvenle teslim edilmektedir. Uygun fiyat seçeneğine sahip olan, güvenli eşya taşıma hizmetinin avantajları diğer seçeneklerden çok daha fazladır. Küçük eşyalar, yük aracının büyük geldiği eşyalar parça eşya taşıma yöntemi sayesinde daha ekonomik bir şekilde taşınabilmektedir.

Eşya nakliyesinde en önemli konu birden fazla müşteri için bir aracın tahsis edilmesi ve bu araçla eşyaların bir güzergah üzerinden teslim edilmesidir. Bu yöntemin ekonomik olmasının nedeni budur. Bu hizmetin ekonomik olması kadar kaliteli, güvenli ve dakik olması da önemlidir. Bunun için doğru firmanın tercih edilmesi gerekir.

Parça Eşya Taşıma Firmaları

Parça eşya taşıma firmaları hakkında bilgiler. Nakliyeciliğin önemli kollarından biri olan eşya taşıma hizmetinde, eşyalar yerinden alınmaktadır. Alınma işlemi esnasında eşya paketlenmekte ve güvenli bir şekilde yük aracına yerleştirilmektedir. Güvenli bir şekilde yük aracına yerleştirirken eşyanın yapısı dikkatli bir şekilde tahlil edilmektedir. Kırılma ihtimali olan eşyalar özel kutulara yerleştirilmektedir ve her zaman için en üst noktalara yerleştirilmektedir. İndirme işleminin kolay olması için güzergah sırasına uygun şekilde eşyalar kapalı kasa aracına yerleştirilmektedir.

Eşya taşıma işlemlerinde güzergah mantığı tercih edilmektedir. Bir ilçe içerisinde eşya dağıtılacaksa şoför arkadaşımız teslim edilecek adresleri liste haline getirmektedir. Bu liste bir güzergaha göre yapılmaktadır. En son teslim edilecek eşya ilk önce yüklenmektedir. İlk teslim edilecek eşya ise en son yüklenmektedir. Eşya taşıma hizmeti sayesinde satın alınan mobilyalar, televizyonlar, dolaplar ve kitaplıklar çok daha uygun fiyatlarla taşınabilmektedir.

Parça Eşya Taşıma Filosu

Parça eşya taşıma filosu kalitesi nasıl olmalıdır? Nakliye hizmetlerinde hizmetin kalitesi filonun kalitesi ile eş değerdir. Nakliyeci ekibimiz son model, bakımlı, güçlü yük araçlarıyla çalışmaktadır. Araçlarımızın bütün resmi işlemleri şirketimiz tarafından takip edilmektedir ve sanayi bakım işlemleri de düzenli bir şekilde yapılmaktadır. Filomuz her zaman hizmete hazır bir şekilde garajda beklemektedir.

Araç filomuzu oluşturan tır, kamyonet ve kamyon türü araçlarımız olumsuz hava koşullarında güvenle eşya taşımak için özel tasarlanmıştır. Kötü hava şartlarından minimum seviyede etkilenen bu araçlarımız diğer araçlara nazaran çok daha güçlüdür. Parça eşya taşıma filomuz miadını doldurmuş eski araçlardan arındırılmıştır ve yerine yeni model yük araçları eklenmiştir.

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Parça eşya taşıma fiyatları ne kadar? Nakliyeciliğin en önemli ana konularından biri de tecrübeli elemandır. Şoför elemanlarımız bu sektörde bizim için çok önemlidir. Tecrübeli olması, olumsuz hava koşullarında güvenle araç sürmesi, zamanında yük teslim etmesi, trafik kurallarına uyması ve aracı güvenli bir şekilde kullanması hizmet kalitemiz açısından önemlidir.

Paketleme, yükleme, istifleme, teslimat ve iş gücü kategorisinde hizmet veren personellerimiz işini yıllardır yapan ehil kimselerdir. Kısa sürede eşyaların yerine ulaştırılması konusunda ekibimiz güncel yöntemleri tercih ederek hareket etmektedir. Paketleme işlemlerinde eşyaların özelliği dikkate alınarak hareket edilmektedir. Bu işte uzman parça eşya taşıma paketleme ekibi nakliyenin güvenliği açısından önemlidir.

Personelin profesyonelliği, filonun modern özellikleri ve en iyi taşıma yöntemleri nakliye hizmetimizin kalitesini doğrudan yansıtmaktadır. Personelin kısa süre zarfında eşyaları paketlemesi ve özenle yüklemesi eşya taşıma hizmetinin en önemli maddesidir. Paketlemenin başarılı yöntemlerle yapılması için öncelikle ekibin bu işte uzman olması ve özel paketleme malzemelerini kullanması gerekir. Firma olarak işinin ehli kişileri tercih ediyoruz.

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşıma Yöntemi

Parça eşya taşıma yöntemi nasıldır? Nakliyecilerde güvenlik denildiği zaman ilk akla gelen konu eşyaların paketlenmesidir. Taşıma yöntemi ise ikinci sırada yer almaktadır. Taşıma yönteminden önce eşyanın usule uygun paketlenmiş veya ambalajlanmış olması gerekir. Aksi halde eşyanın taşınmasında güvenlik istenilen seviyede olmaz. Eşya taşıma esnasında kolinin açılması veya benzeri durumlar eşyanın zarar görmesine neden olur.

Özel yöntemlerle eşyanın paketlenmesinin ardından eşyalar uzman ekip tarafından istiflenir. Ekibimiz taşıma işleminde eşyaları uygun yöntemlerle taşımaktadır. Tek eşya için asansörlü araç kullanmayan ekibimiz mobilya ve benzeri eşyalar için gerektiğinde asansörlü araç kullanabilmektedir. Ancak eşya taşıma hizmetinde genellikle eşyalar küçük çaplıdır ve iş gücü ile taşınarak araca yerleştirilmektedir. Bu işlem profesyonel hizmet kalitesine sahip ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Leave a Comment

(0 Yorum)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir