Çolakoğulları Nakliyat

Profesyonel Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

444 65 02

Asansörlü Ofis Taşıma Hizmeti

Asansörlü ofis taşıma hizmeti nasıl sağlanır? Güvenli asansörlü taşıma hizmeti nasıl olmalı? Taşıma işleminin başarılı bir şekilde yapılabilmesi için öncelikle keşif işlemi yapılmaktadır. Keşif işleminde asansörün yeri, kapalı kasa aracın yeri, paketleme, marangoz ve sigortalama gibi işlemler yapılmaktadır.

Asansörlü aracın yerini tespit ederken bahçe, park ve benzeri boşluklar analiz edilmektedir. Park ve bahçe gibi boşluklara bakan pencere, balkon ve teraslar da keşif ekibi tarafından incelenmektedir. Asansörlü araçlara eşyaların yüklenebilmesi için balkonun veya pencerelerin yeterli genişlikte olması gerekir. Aksi halde asansörlü nakliyat aracı kullanılamaz.

Aracın sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesi için ilk aşamada yapılması gereken işlem nakliyat aracının yerinin doğru bir şekilde tespit edilebilmesidir. Bu konuda yeterli tecrübeye sahip olmayan firmalar, tecrübesiz ekspertiz elemanlarıyla hareket ederek taşıma işleminde başarısız sonuçlar almaktadır. Firmamızda ise böyle bir sorun yoktur. Araç yerini belirleme ve diğer konularda ekspertiz elemanlarımızın yeterli deneyimi bulunmaktadır.

Yapılan inceleme sonunda asansörlü araç için özel taşıma programı oluşturulur. Bu taşıma programında ilk madde taşıma gününün belirlenmesidir. Taşıma gününün belirlenmesinde ilk aşamada müşterinin müsait olduğu zaman dilimi tercih edilmektedir. Tatiller, mesai dışı saatler ve hafta sonu asansörlü nakliyat işleminin başarılı bir şekilde yapılabilmesi için tercih edilmektedir. Taşıma işlemlerinde firmamız müşteri memnuniyetini tercih ederek hareket etmektedir.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü evden eve nakliyat hizmeti nasıl olamlıdır? Asansörlü pratik ev taşıma hizmetinde ücretlendirme işleminde asansörlü hizmet ayrı ücretlendirilmektedir. Ücretlendirme işleminde tercih edilen asansörlü aracın modeli de önemlidir. Yüksek katlardan eşya indirilecekse ve eşyalar yeni adrese indirilirken asansörlü araç kullanılacaksa bu durum ücretlendirmeye tabi tutulmaktadır.

Taşıma işlemlerinde asansörlü aracın rayları pencere, balkon veya terasın alt kısmına uzatılmaktadır. Asansörlü aracın rayları uzatılırken taşıma işleminin sorunsuz bir şekilde yapılabilmesi önemlidir. Asansörlü nakliyat ekibimiz sorunsuz bir şekilde ev taşıma için gerekli bütün önlemleri almaktadır. Asansörlü aracın kabin sistemine engel teşkil eden elektrik telleri ve ağaçlar ekspertiz işlemi esnasında tespit edilmektedir. Bu tespitler sonunda en uygun asansörlü taşıma programı oluşturulmaktadır.

Asansörlü Ofis Taşıma

Asansörlü ofis taşıma hakkında detaylar. Eşya taşıma konusunda deneyimli elemanlarımız, asansörlü araçlarla ofis taşıma konusunda da güvenilir çözüm seçeneği sunmaktadır. Ofislerde yer alan kitaplık, dosyalık, dolap, masa, sandalye, fotokopi makinesi ve bilgisayar gibi hassas eşyalar hızlı bir şekilde taşınmaktadır. Bütün bu eşyalar özel paketleme yöntemiyle paketlenmektedir. İçi köpüklü kutuların yanı sıra balonlu naylonlar kullanılarak eşyalar sorunsuz bir şekilde yük araçlarına yüklenmektedir. Güvenli asansörlü nakliyat hizmetimizin ilk adımı özel paketlemedir.

Ofis, büro veya iş yeri kategorisine giren mekanlar için kısa sürede eşyaları yerine ulaştırıyoruz. Ofis taşımada değerli cihazlar, özel köpüklü kutularla ve balonlu özelliğe sahip naylonlarla paketlenmektedir. Bu eşyalar paketlenmeden önce sigortalanabilir. Deneyimli ekibimiz, eşyaların zarar görmemesi için elinden geleni yapmaktadır. Yüklemede her zaman için istihap kuralına dikkat edilmektedir. Yani her zaman için en hassas eşya en yukarıda kalacak şekilde yüklenmektedir.

Sarıyer Asansörlü Ofis Taşıma

Yükleme işlemlerinde dikkat edilen en önemli husus asansörlü araçla yük aracının yeridir. Asansörlü araçtan eşya indirildiği zaman eşya kolaylıkla yük aracına aktarılması gerekir. Asansörlü nakliyat ekibimiz bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için yükleme işleminin sorunsuz gerçekleşmesi adına yük aracının arka kısmını asansörlü araca yakın olacak şekilde park etmektedir.

Ekonomi dünyasında iş programınızın etkilenmesini ve iş yeri faaliyetlerinin durmasını istemiyorsanız, hızlı ve etkili hizmet veren ofis taşıma hizmetine ihtiyacınız olacak. İş programınıza ara vermeden ve iş yerinizi kapatmadan taşınmak için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Sarıyer Asansörlü Ofis Taşıma

Sarıyer asansörlü ofis taşıma firması denince akla gelen nakliye firmamızı 7 gün 24 saat istediğiniz zaman diliminde arayabilirsiniz. Telefon numaramız: 444 65 02

En İyi Ofis Taşıma Şirketleri

En iyi ofis taşıma şirketleri hangileridir? Kiralama veya satın alma nedeniyle yer değiştiren ofisler, özel ofis taşıma yöntemine ihtiyaç duyar. Ofislerde bilgisayar, fotokopi makinesi, faks ve projektör gibi birçok cihaz kullanılmaktadır. Taşınma esnasında bu değerli cihazların zarar görmesi iş yeri sahibi için maddi kayıp anlamına gelmektedir. Ofis taşıma işlemlerinde güvenebileceğiniz bir firmaya eşyalarınızı devretmek istiyorsanız müşteri hizmetlerinde görevli arkadaşlarımızı aramanız yeterlidir.

İş dünyasında rakiplerinizden geri kalmadan taşınmanın en kolay yolu bu işi seri ve güvenli yöntemlerle yapan firmaları tercih etmektir. Firmamız Çolakoğulları nakliye bu konuda tercih edilmeye devam etmektedir ve günün her saatinde bu kategoride çözüm üretmektedir. Kış aylarının yağışlı günlerinde ve yaz aylarının sıcak günlerinde tempo düşürmeden taşıma işlemine devam ediyoruz.

Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı hizmetinin hızlı olduğu kadar güvenli olması gerekir ve ofis taşıma konusunda çözüm odaklı hareket etmek gerekir. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz güvenli nakliyecilik hizmetimizin ilk basamağını teşkil etmektedir. Firmamız her türlü ofis eşyasını sorunsuz taşımaktadır ve bütün mekanlar için özel taşıma programı oluşturmaktadır.

Elemanlarımız ilk önce taşınacak eşyaların yerinde analiz edilmesi ve uygun taşıma yönteminin belirlenmesi gerekmektedir. Elemanlarımız eşyaları ve özelliklerini not ettikten sonra gerekli paketleme malzemelerini not etmektedir. Paketleme malzemesi belirlenirken elemanlarımız eşyaların genel yapısını yerinde incelemektedir ve gerekli inceleme işlemini gerçekleştirmektedir. İnceleme işleminde binanın kaç katlı olduğu, giriş ve çıkışların müsait olup olmadığı ve hangi yük aracının gerektiği gibi konular değerlendirilmektedir.

Ofis Nakliyat Firmaları

Ofis nakliyat firmaları seçerken nelere dikkat edilmelidir? Kaliteli özelliklere sahip paketleme malzemesinin belirlenmesi önemli bir konudur. Ancak bu malzemeyi kullanacak paketleme elemanları da önemlidir. Firma olarak kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik parolası ile hareket ediyoruz. Her zaman işin ehlini ve bu işte yıllardır çalışan kişileri tercih ediyoruz.

Sarıyer Ofis Taşıma Şirketleri

Paketlemede ve diğer işlerde görev alacak personel sayısı da bu aşamada belirleniyor. Ofislerde bulunan klasör dolaplar, kitaplıklar ve raflar da marangoz ofis taşıma ekibimiz tarafından parçalara ayrılıp poşetlere sarılmaktadır. Paketlemede tercih edilen yöntemler güncel yöntemlerdir. Elektronik eşyalara özel ambalajlar, kutular ve koliler ekibimiz tarafından temin edildikten sonra, ambalajlanmaktadır. Antika veya çok değerli mobilyalar için de çizilmeyi önleyici balonlu poşetler kullanılmaktadır.

Ekibimiz dış darbelere karşı maksimum dayanıklı kartonları kullanmaktadır. Ayrıca kullandığımız koli bantları da aynı şekilde çok sağlamdır ve taşıma işlemi esnasında problem meydana getirmemektedir. Ekip olarak taşınacak eşyaların sorunsuz bir şekilde yerine ulaşması en önemli amacımızdır.

Sarıyer Ofis Taşıma Şirketleri

Sarıyer ofis taşıma şirketleri arasında yer alan firmamız Çolakoğulları nakliye kaliteli, güvenli ve ucuz hizmetin doğru adresi. Telefon numaramız: 444 65 02.