Çolakoğulları Nakliyat

Profesyonel Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

444 65 02

En İyi Ofis Taşıma Şirketleri

En iyi ofis taşıma şirketleri hangileridir? Kiralama veya satın alma nedeniyle yer değiştiren ofisler, özel ofis taşıma yöntemine ihtiyaç duyar. Ofislerde bilgisayar, fotokopi makinesi, faks ve projektör gibi birçok cihaz kullanılmaktadır. Taşınma esnasında bu değerli cihazların zarar görmesi iş yeri sahibi için maddi kayıp anlamına gelmektedir. Ofis taşıma işlemlerinde güvenebileceğiniz bir firmaya eşyalarınızı devretmek istiyorsanız müşteri hizmetlerinde görevli arkadaşlarımızı aramanız yeterlidir.

İş dünyasında rakiplerinizden geri kalmadan taşınmanın en kolay yolu bu işi seri ve güvenli yöntemlerle yapan firmaları tercih etmektir. Firmamız Çolakoğulları nakliye bu konuda tercih edilmeye devam etmektedir ve günün her saatinde bu kategoride çözüm üretmektedir. Kış aylarının yağışlı günlerinde ve yaz aylarının sıcak günlerinde tempo düşürmeden taşıma işlemine devam ediyoruz.

Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı hizmetinin hızlı olduğu kadar güvenli olması gerekir ve ofis taşıma konusunda çözüm odaklı hareket etmek gerekir. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz güvenli nakliyecilik hizmetimizin ilk basamağını teşkil etmektedir. Firmamız her türlü ofis eşyasını sorunsuz taşımaktadır ve bütün mekanlar için özel taşıma programı oluşturmaktadır.

Elemanlarımız ilk önce taşınacak eşyaların yerinde analiz edilmesi ve uygun taşıma yönteminin belirlenmesi gerekmektedir. Elemanlarımız eşyaları ve özelliklerini not ettikten sonra gerekli paketleme malzemelerini not etmektedir. Paketleme malzemesi belirlenirken elemanlarımız eşyaların genel yapısını yerinde incelemektedir ve gerekli inceleme işlemini gerçekleştirmektedir. İnceleme işleminde binanın kaç katlı olduğu, giriş ve çıkışların müsait olup olmadığı ve hangi yük aracının gerektiği gibi konular değerlendirilmektedir.

Ofis Nakliyat Firmaları

Ofis nakliyat firmaları seçerken nelere dikkat edilmelidir? Kaliteli özelliklere sahip paketleme malzemesinin belirlenmesi önemli bir konudur. Ancak bu malzemeyi kullanacak paketleme elemanları da önemlidir. Firma olarak kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik parolası ile hareket ediyoruz. Her zaman işin ehlini ve bu işte yıllardır çalışan kişileri tercih ediyoruz.

Sarıyer Ofis Taşıma Şirketleri

Paketlemede ve diğer işlerde görev alacak personel sayısı da bu aşamada belirleniyor. Ofislerde bulunan klasör dolaplar, kitaplıklar ve raflar da marangoz ofis taşıma ekibimiz tarafından parçalara ayrılıp poşetlere sarılmaktadır. Paketlemede tercih edilen yöntemler güncel yöntemlerdir. Elektronik eşyalara özel ambalajlar, kutular ve koliler ekibimiz tarafından temin edildikten sonra, ambalajlanmaktadır. Antika veya çok değerli mobilyalar için de çizilmeyi önleyici balonlu poşetler kullanılmaktadır.

Ekibimiz dış darbelere karşı maksimum dayanıklı kartonları kullanmaktadır. Ayrıca kullandığımız koli bantları da aynı şekilde çok sağlamdır ve taşıma işlemi esnasında problem meydana getirmemektedir. Ekip olarak taşınacak eşyaların sorunsuz bir şekilde yerine ulaşması en önemli amacımızdır.

Sarıyer Ofis Taşıma Şirketleri

Sarıyer ofis taşıma şirketleri arasında yer alan firmamız Çolakoğulları nakliye kaliteli, güvenli ve ucuz hizmetin doğru adresi. Telefon numaramız: 444 65 02.

Leave a Comment

(0 Yorum)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir