Çolakoğulları Nakliyat

Profesyonel Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

444 65 02

Asansörlü Ofis Taşıma Hizmeti

Asansörlü ofis taşıma hizmeti nasıl sağlanır? Güvenli asansörlü taşıma hizmeti nasıl olmalı? Taşıma işleminin başarılı bir şekilde yapılabilmesi için öncelikle keşif işlemi yapılmaktadır. Keşif işleminde asansörün yeri, kapalı kasa aracın yeri, paketleme, marangoz ve sigortalama gibi işlemler yapılmaktadır.

Asansörlü aracın yerini tespit ederken bahçe, park ve benzeri boşluklar analiz edilmektedir. Park ve bahçe gibi boşluklara bakan pencere, balkon ve teraslar da keşif ekibi tarafından incelenmektedir. Asansörlü araçlara eşyaların yüklenebilmesi için balkonun veya pencerelerin yeterli genişlikte olması gerekir. Aksi halde asansörlü nakliyat aracı kullanılamaz.

Aracın sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesi için ilk aşamada yapılması gereken işlem nakliyat aracının yerinin doğru bir şekilde tespit edilebilmesidir. Bu konuda yeterli tecrübeye sahip olmayan firmalar, tecrübesiz ekspertiz elemanlarıyla hareket ederek taşıma işleminde başarısız sonuçlar almaktadır. Firmamızda ise böyle bir sorun yoktur. Araç yerini belirleme ve diğer konularda ekspertiz elemanlarımızın yeterli deneyimi bulunmaktadır.

Yapılan inceleme sonunda asansörlü araç için özel taşıma programı oluşturulur. Bu taşıma programında ilk madde taşıma gününün belirlenmesidir. Taşıma gününün belirlenmesinde ilk aşamada müşterinin müsait olduğu zaman dilimi tercih edilmektedir. Tatiller, mesai dışı saatler ve hafta sonu asansörlü nakliyat işleminin başarılı bir şekilde yapılabilmesi için tercih edilmektedir. Taşıma işlemlerinde firmamız müşteri memnuniyetini tercih ederek hareket etmektedir.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü evden eve nakliyat hizmeti nasıl olamlıdır? Asansörlü pratik ev taşıma hizmetinde ücretlendirme işleminde asansörlü hizmet ayrı ücretlendirilmektedir. Ücretlendirme işleminde tercih edilen asansörlü aracın modeli de önemlidir. Yüksek katlardan eşya indirilecekse ve eşyalar yeni adrese indirilirken asansörlü araç kullanılacaksa bu durum ücretlendirmeye tabi tutulmaktadır.

Taşıma işlemlerinde asansörlü aracın rayları pencere, balkon veya terasın alt kısmına uzatılmaktadır. Asansörlü aracın rayları uzatılırken taşıma işleminin sorunsuz bir şekilde yapılabilmesi önemlidir. Asansörlü nakliyat ekibimiz sorunsuz bir şekilde ev taşıma için gerekli bütün önlemleri almaktadır. Asansörlü aracın kabin sistemine engel teşkil eden elektrik telleri ve ağaçlar ekspertiz işlemi esnasında tespit edilmektedir. Bu tespitler sonunda en uygun asansörlü taşıma programı oluşturulmaktadır.

Asansörlü Ofis Taşıma

Asansörlü ofis taşıma hakkında detaylar. Eşya taşıma konusunda deneyimli elemanlarımız, asansörlü araçlarla ofis taşıma konusunda da güvenilir çözüm seçeneği sunmaktadır. Ofislerde yer alan kitaplık, dosyalık, dolap, masa, sandalye, fotokopi makinesi ve bilgisayar gibi hassas eşyalar hızlı bir şekilde taşınmaktadır. Bütün bu eşyalar özel paketleme yöntemiyle paketlenmektedir. İçi köpüklü kutuların yanı sıra balonlu naylonlar kullanılarak eşyalar sorunsuz bir şekilde yük araçlarına yüklenmektedir. Güvenli asansörlü nakliyat hizmetimizin ilk adımı özel paketlemedir.

Ofis, büro veya iş yeri kategorisine giren mekanlar için kısa sürede eşyaları yerine ulaştırıyoruz. Ofis taşımada değerli cihazlar, özel köpüklü kutularla ve balonlu özelliğe sahip naylonlarla paketlenmektedir. Bu eşyalar paketlenmeden önce sigortalanabilir. Deneyimli ekibimiz, eşyaların zarar görmemesi için elinden geleni yapmaktadır. Yüklemede her zaman için istihap kuralına dikkat edilmektedir. Yani her zaman için en hassas eşya en yukarıda kalacak şekilde yüklenmektedir.

Sarıyer Asansörlü Ofis Taşıma

Yükleme işlemlerinde dikkat edilen en önemli husus asansörlü araçla yük aracının yeridir. Asansörlü araçtan eşya indirildiği zaman eşya kolaylıkla yük aracına aktarılması gerekir. Asansörlü nakliyat ekibimiz bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için yükleme işleminin sorunsuz gerçekleşmesi adına yük aracının arka kısmını asansörlü araca yakın olacak şekilde park etmektedir.

Ekonomi dünyasında iş programınızın etkilenmesini ve iş yeri faaliyetlerinin durmasını istemiyorsanız, hızlı ve etkili hizmet veren ofis taşıma hizmetine ihtiyacınız olacak. İş programınıza ara vermeden ve iş yerinizi kapatmadan taşınmak için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Sarıyer Asansörlü Ofis Taşıma

Sarıyer asansörlü ofis taşıma firması denince akla gelen nakliye firmamızı 7 gün 24 saat istediğiniz zaman diliminde arayabilirsiniz. Telefon numaramız: 444 65 02

Leave a Comment

(0 Yorum)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir